Sakarya Travestileri makyaj stilleriyle dikkat odağı

Sakarya Travestileri, karşı cinsi etkilemek için en uygun makyajı yapmayı iyi biliyor. Tabi doğallığı bozmadan uygulanan makyaj her zaman zirvededir. Makyajda uygulanan renkler şekiller ve malzemeler doğallığı yakalamak için doğru seçilmelidir. Makyaj ürünü satan bir çok kozmetik bulunmaktadır. Aynı ürünü iki farklı mağazada da farklı fiyatlara bulmak çok kolay. 20 tele ile satışta olan bir ruj, başka bir mağazada 10 tele ile satışa sunulmaktadır. Makyaj malzemesi almadan önce, bir çok mağazaya göz atmanız maddi anlamda daha faydalı olabilir sizin için. Makyajda Doğal renk ve uygulamaları sakarya travestileri için araştırdık.

Doğal yaz makyajı;

Yaz aylarında güneşin sıcaklığı nedeniyle makyajın yüzde durması pek olanak sağlamıyor. 2017 ıslak makyaj sezonu dikkat çekti. Islak görünümü veren Far ve fondöten bir çok kozmetik markalarında satışa sunuldu. Yaz ayında alacağınız far ve fondöten ıslak içerikli olmalıdır. Renk olarak tercih etmeniz gereken toprak tonları yumuşak pembe tonları ve açık yeşil tonlarında seçmeniz sizi doğallığa taşıyacaktır. Ruj seçimleri koyu renkler olarak ve pastel tonlarında mat rujlar olarak kullanılacaktır.

Doğal kış makyajı;

Kış aylarında soğuk makyajlar öne çıkacak. Göz makyajı siyah ağırlıklı olarak ve dumanlı şekilde uygulanacak. Allık uygulamasında kahve tonları ve pembe tonları olarak zirvede duracak. Göz makyajını ağırlıklı kullanıldığı için ruju hafif kullanarak doğal görünümü yakalaya bilirsiniz. Bu makyaj çerçevesinde saçlarınızı at kuyruğu yada salaş bir topuz ile bütünleştire bilirsiniz.

Doğal günlük makyaj;

Günlük hayatınızda abartılı bir makyaj yaparsanız doğallıktan uzaklaşmış olursunuz. Günlük hayat makyajı dediğimiz, dışarıda bir kafede arkadaşlarınızla buluştuğunuz veya kısa bir alış verişe çıktığınızda uygulayacağın bir makyaj stilidir. Ruj pudra ve göz kalemi üç adet kurtarıcı makyaj malzemesidir. Makyaj bitiminde salaş bir saç topuzu ile doğallıkta son modayı yakalaya bilirsiniz.